Contabil(ă) în s. Brinzeni r. Edinet

Mobvaro-M
Город: Единцы
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Domeniile de activitatate: producere, comerț, import-export.
Cerințe:

Studii de profil
Utilizator de PC (Microsoft Office, Excel, Word)
Experienţă în domeniu până la un an
Casarea materialelor, indeplinirea fiselor si instructiunilor SSM
Persoană dinamică, energică, responsabilă
Înregistrarea operațiunilor contabile privind înregistrarea mărfurilor, materialelor și serviciilor, lucru cu documente primare

Responsabilități:

Asigurarea completării documentelor contabile în conformitate cu standartele naționale
Cunoștințe generale bazele contabilității
Experiență în servicii de producere, comerț și import constituie un avantaj

Noi oferim:

Posibilitate de creștere în carieră
Salariu competitiv, se discută la interviul de angajare
Condiții cofortabile de lucru
Posibilitatatea de a face parte dintr-o echipă tânără, unită de profesioniști

Locul de muncă - Brinzeni Edinet
Așteptăm CV-ul la adresa de email: timur.vamilagro@mail.ru, potențialii candidați vor fi invitați la interviul pentru angajare. E-mail: timur.vamilagro@mail.ru
tel. 068206000
Телефон:
068206000
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть