Contabil

Tincomert Grup SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: Гибрид (Дом/Офис)
Cerinte:
- Studii contabile;
- Experienta in domeniu – minim 2 ani;
- Operare 1C (versiunile 8.3 / 7.7);
- Operare PC - Microsoft Office (In special Excel) nivel bun;
- Cunoasterea SNC;
- Viteza in lucru, atentie la detalii.
Caliatati personale:
- persoana energica, comunicativa cu capacitate de relationare;
- initiativa, gandire analitica si logica;
- rezistenta in activitati repetitive;
- persoana dinamica, increzuta in propriile forte, foarte responsabila, orientata spre rezultat.

Responsabilități:
- Asigurarea evidenței contabile a stocurilor;
- Evidenta livrarilor, facturare
- Evidența formularelor cu regim special, a materialelor, a obiectelor de mică valoare și scurtă durată;
- verificarea jurnalului de vînzări și cumpărări;
- înregistrarea returnărilor de bunuri de la cumpărători în programul 1C;
- întocmirea actelor de verificare, acte de compensare
Îndeplinirea și altor atribuții necesare în cadrul activității departamentului financiar contabil.
-Rugam sa expediati CV-urile la adresa de email: tincomertgrup@mail.ru
Контактное лицо:
Nadejda
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть