Contabil-operator

Chemtehagro SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 8000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Studii superioare în domeniul financiar sau contabil: obligatoriu;
Cunoștințe de operare 1C- prezintă un avantaj;
Cunoștințe avansate de operare a PC: Word, Excel-nivel avansat;
Organizare, responsabilitate, capacitate de analiză și sinteză, gândire critică;
Abilități de comunicare și lucru în echipă;
Atenție sporită la detalii;
Dorință de autodezvoltare și perfecționare.

Oferim:
Salariu atractiv, stabil, achitat regulat la aceeași dată, oferit în funcție de competențe și îndeplinire de sarcini;
Posibilitatea de a evolua și a crește profesional alături de o echipă profesionistă cu experiență;
Posibilitatea de a te manifesta prin idei constructive de dezvoltare și eficientizare a proceselor de lucru.

Responsabilități:
Eliberarea facturilor de prestări servicii;
Alte sarcini specifice funcției.
Телефон:
+373 699 03 213
Контактное лицо:
Rusu Violeta
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть