Contabil-operator (Ungheni)

Daiana-Comerț SRL
Город: Унгены
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe față de candidat:
- studii medii, superioare;
- operarea cu Microsoft Office (word, excel, etc),
- operarea cu programa 1C reprezintă un atu (asigurăm suport la însușire);
- persoană responsabilă, organizată, activă și plăcută;

Responsabilități:
- Analiza și evidența anumitor rapoarte de funcționare prezentate de administratorii de magazine;
- Verificarea cu furnizorii la capitolul anumitor aspecte contabile legate de relațiile economice cu aceștia ;
- Efectuarea de comenzi (după caz);
- Analiza anumitor indicatori economici ce țin de activitatea magazinelor și prezentarea de rapoarte;
- Analiza stocurilor de marfă din magazine și propunerea după caz a mișcărilor interne
- Alte sarcini curente primite de la administrație.

Oferim:
- Asigurăm instruire;
- Posibilitatea de a activa în cadrul unei companii tinere și în permanentă ascensiune;
- Pachet social;
- Salariu motivant;
- Tichet de masă;
- Posibilitatea de a avansa în funcție și a majora cuantumul de remunerare conform rezultatelor obținute;
- Grafic de muncă Ln-Vn 08:00-17:00;

Chiar dacă nu te încadrezi integral în rigorile solicitate, dar ești o fire activă și dornică de a învăța, acceptă provocarea !

Te așteptăm cu drag în echipa noastră prietenoasă !
Detalii la interviu.

Expediază CV-ul la adresa:
recrutare@daiana.md
Телефон:
079557799
Контактное лицо:
Ciobotari Alex
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть