Consultant vânzări

Sovdecor Service SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 14000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania Sovdecor Service SRL este în căutare unui consultant de vânzări al materialelor de construcție(laminat, teracotă, plinte), persoanele cu experiență în domeniu sunt bineveniți.

Responsabilități:
Promovarea și comercializarea mărfii companiei;
Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor;
Crearea ofertelor pentru clienți;

Cerințe:
Studii superioare Tehnice sau Economice (constituie un avantaj);
Abilități de a prezenta, negocia și convinge;
Abilități de comunicare cu clienții;
Persoană responsabilă, activă, orientată spre rezultat, abilități organizatorice;
Experiența în vânzări al materialelor de construcție va constitui un avantaj;

Care sunt benefiiciile angajaților Sovdecor?
Posibilitatea de a-ți manifesta la maxim abilitățile și de a le pune în practică;
Salariu competitiv;
Colegi responsabili, atrăgători și motivați;
Angajare oficială, bonusuri de sărbători.

Persoanele interesate sunt așteptate la adresa: Uzinelor 11/M
Nr. de Contact: 079467451
Телефон:
079467451
Контактное лицо:
Veaceslav
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть