Consultant vânzări (salariul 14.000 lei)

Carpeta MD SRL №14309984, 13 августа 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 14 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Magazinul de covoare din Chisinau se afla pe adresa: str.Calea Iesilor 10 și are urmatorul program de lucru: L-V 9:00-19:00, S-D 10:00-18:00, consultantii lucreaza peste o zi. Oferim suplimentar prânz gratuit și bonusuri individuale

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

- Abilități de comunicare;
- Orientare către clienți și rezultate;
- Capacitatea de a lucra într-o echipă;
- Bună dispoziție și amabilitate
- Permis de conducere (B)

Responsabilitățile candidatului:

Consultarea clienților cu privire la produsele și serviciile companiei;
- Ghidarea clienților spre un produs, oferirea informațiilor suplimentare privind calitatea și prețul produaului
- Oferirea de soluții adaptate nevoilor clienților;
- Contribuția la dezvoltarea strategiilor de vânzare.

Oferta companiei:

Carpeta MD oferă un salariu competitiv de 14000 MDL, un mediu de lucru profesionist și oportunități de dezvoltare personală și profesională. Vei avea ocazia să lucrezi într-o echipă dinamică, într-un domeniu în plină dezvoltare. Compania noastra pune mare accent pe creșterea professională a angajaților și îți oferă toate condițiile necesare pentru a reuși în rolul de Consultant Vânzări.
Телефон:
+373 780 13 777
Контактное лицо:
Elena
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть