Consultant vanzari magazin de produse naturiste

Natura Divina
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 9000 До 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Consultant vanzari magazin de produse naturiste Natura Divina

Dacă ești pasionată de ceea ce faci, cunoști tehnici de vânzare si negociere, ești motivată de provocări, deții abilitați de coordonare, atenție la detalii, stii sa asculți dar și să te faci ascultată si ințeleasă, ai ambiția de a progresa in mod continuu. Atunci ai toate atributele necesare pentru a avea succes în cadrul companiei noastre.

Pe cine căutăm:

Candidatul ideal ar trebui să aibă:

experiență în vânzări;
studii medii/superioare;
abilitați de planificare si organizare;
abilitați de comunicare, relaționare si negociere;
orientare către dezvoltarea si menținerea relațiilor cu clienții;
capacitate de lucru in echipa;
abilități de lucru la calculator, nivel de utilizator;
vorbire fluentă a limbii română și rusă, engleza optional.

Descrierea jobului:

mediu de lucru plăcut si modern, în centrul orașului;
colaborarea cu o echipă binevoitoare;
acces la proiecte de dezvoltare personală si profesională;
consilierea clienților în magazin la alegerea produselor potrivite conform nevoilor acestora;
promovarea si comercializarea produselor din magazin;
receptionarea marfurilor, etichetarea si aranjarea produselor pe raft;
inventarierea partială sau totală a stocului din magazin;
verificarea valabilităţii produselor;
asigurarea ordinii si curațeniei in magazin;
program de lucru Luni/Vineri 11-00 – 18-00, Sâmbătă 10-00 – 15-00 (40 ore săptămânal sau jumatate de zi negociabil);
Angajare oficială, pachet social inclus, salariu decent / negociabil.

Descrierea companiei

Natura Divina SRL

Comerț cu amănuntul a produselor naturiste, suplimentelor alimentare, cosmeticii naturiste.

Str. A. Sciusev 56/3, or. Chișinău

Așteptăm să ne expediați CV-ul sau să ne sunați
Контактное лицо:
Veaceslav
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть