Completator de mărfuri

Becor
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 10000 До 11000 MDL
График: Полный рабочий день
Responsabilităţi de bază:

Manipularea mărfurilor în depozitul farmaceutic;
Împachetarea produselor;
Amplasarea produselor împachetate pe paletele de distribuţie;
Respectarea strictă a disciplinei de muncă;
Informarea sistematică a superiorilor cu privire la problemele apărute;
Gestionarea eficientă a locului, timpului și volumului de muncă;
Respectarea în cadrul depozitului a normelor de protecție a muncii, tehnicii securității și securității incendiare, regimului sanitar;

Cerinţe faţă de candidaţi:

Studii medii sau superioare;
Cunoaşterea avansată a limbii române;
Cunoştinţe de operare PC;
Experienţa de muncă va constitui un avantaj;
Energic şi comunicabil, fizic pregătit pentru lucrări de manipulare a mărfurilor;
Responsabilitate şi abilităţi de lucru în echipă.

Compania oferă:

Contract de muncă şi pachet social complet;
Salariu lunar: 10.000 – 11.000 lei;
Regim de lucru: 8.00 - 17.00, cinci zile pe săptămână;
Pregătire profesională continuă din contul companiei;
Creştere profesională;
Un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită un CV la adresa de e-mail: i.coslet@becor.md, sau contactaţi la tel. 068113411.
Vor fi contactaţi doar candidaţii selectaţi. E-mail:
i.coslet@becor.md
068113411
Телефон:
068113411
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть