Casier lombard Edinet

Lombard Edinet
Город: Единцы
Образование: 9 классов
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Consilier Vânzări - Lombard

Lombardul nostru își extinde echipa și căutăm un Consilier Vânzări motivat și dedicat pentru a se alătura nouă. Dacă ești pasionat de interacțiunea cu clienții și ai abilități de evaluare a bunurilor, te invităm să aplici!

Responsabilități:
- Evaluarea și prețuirea obiectelor aduse de clienți (bijuterii, electronice, instrumente muzicale etc.).
- Asigurarea unei experiențe pozitive pentru clienți prin oferirea de informații clare și corecte.
- Gestionarea tranzacțiilor financiare și a documentelor aferente.
- Menținerea și actualizarea inventarului.
- Promovarea și vânzarea produselor din magazin.

Cerințe:
- Diplomă de liceu sau echivalent; studii suplimentare în domenii relevante reprezintă un avantaj.
- Experiență anterioară în domeniul financiar, retail sau servicii cu clienții.
- Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
- Cunoștințe de bază în evaluarea și prețuirea obiectelor.
- Integritate și onestitate.
- Competențe bune în utilizarea computerului și a software-ului specific.
- Disponibilitatea de a lucra în ture, inclusiv în weekenduri și sărbători.

Oferim:
- Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
- Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
Телефон:
076747392
Контактное лицо:
Tatiana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть