Бухгалтер

Veranj
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Angajăm contabil

Responsabilități

· calcul salariu și pregătirea listelor de plată

. evidenta combustibilului si întocmirea foilor de parcurs

. introducerea facturilor

. verificarea registru cumpărări-vânzări

. îndeplinirea altor sarcini ale contabilului-șef

Cerințe

· cunoștințe privind SNC, legislația fiscală și a muncii

· cunoașterea limbilor română și rusă (engleza reprezintă un
avantaj)

· abilități de analiză și atenție la detalii

· grad înalt de confidențialitate și responsabilitate

· cunoștințe 1C 7.7, PC, MS Excell, MS word

· experiență de cel puțin 1 an

Condiții bune de muncă și de remunerare

· program de lucru luni - vineri de la 8:00 – 17:00 sau 9:00 – 18:00

· oportunitate de creștere profesională și dezvoltare în cadrul
companiei

. salariul se stabileste la interviu, este achitat la timp

· ceai/cafea, teambuilding anual, acordate de angajator

· echipă tânără și dinamică

Ne aflam în s. Drasliceni
Sunati 069153594
Телефон:
+373 691 53 594
Контактное лицо:
Анжела
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть