Brand manager

JM Invest Group
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania cu capital străin JM Invest Group: companie specializată în distribuirea tehnicii agricole caută, brand manager.

Cerințe:

- Studii superioare depline în ingineria auto;

- Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză;

- Experiență de cel puțin 2 ani în vânzarea tehnicii agricole sau automobilelor;

- Cunoasterea tehnicilor profesionale de vanzare, negociere si mercantizare;

- Atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor

- Demn de incredere, serios, dinamic, increzator in fortele proprii

- Cunostinte operare PC (Excel, Word)

- Permis conducere categoria B

Responsabilitati:

- Prospectarea continua a pietei in vederea identificarii si abordarii clientilor noi

- Dezvoltarea portofoliului actual de clienti

- Mentine si dezvolta relatii profesionale cu clientii in vederea mentinerii unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor si fidelizarii acestora
Телефон:
+373 787 44 449
Контактное лицо:
Gheorghe Stegarescu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть