Asistent(ă) departament pacienți internaționali

Medproper
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Oportunități:
Posibilitatea de a construi o carieră pe termen lung, într-o companie care lucrează la standarde internaționale
Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
Salariu atractiv

Responsabilităţi:
Primirea apelurilor de la pacienți
Acordarea informației despre serviciile companiei
Efectuarea programarilor la serviciile spitalelor din Turcia
Recepționarea rapoartele medicale ale pacienților și direcționarea lor medicilor din Turcia
Trimiterea unui second opinion pacienților

Cerinţe:
Cunoașterea limbilor română, rusă și engleza
Dicție bună
Abilități de comunicare
Responsabilitate și amabilitate
Experiență în poziție similară constituie un avantaj
Телефон:
068444494
Контактное лицо:
Olesea
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть