Asistent personal al directorului

ProuniQ №14350554, 23 июля 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 5000 До 15 000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: Удалённо
Compania noastră este în căutarea unei asistent dedicat și organizat pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilitățile principale includ:
- crearea și gestionarea paginilor de Facebook și Instagram,
- găsirea, actualizarea produselor necesare, precum și a prețurilor, pozelor pentru produsele companiei
- răspuns la mesaje și apeluri,
- menținerea legăturii cu clienții,
- îndeplinirea sarcinilor date de director, precum și analiza concurenților.

Cerințe:
- Experiență în gestionarea rețelelor sociale (Facebook, Instagram)
- Cunoștințe PC, Excell etc.
- Abilități excelente de comunicare și organizare
- Capacitatea de a răspunde rapid și eficient la mesaje și apeluri
- Menținerea legăturii cu furnizorii
- Cunoștințe în actualizarea și gestionarea prețurilor și pozelor produselor
- Abilități de analiză a concurenței
- Gestionarea activităților săptămânile ale directorului
- Disponibilitate între orele 09:00 - 19:00

Dacă te regăsești in acest anunț și ai vrea să excelezi pe plan profesional împreună cu noi, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Pentru a aplica, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email: info.prouniq@gmail.com

Nr. de contact 060488844 Natalia
Телефон:
+373 680668378
Контактное лицо:
Natalia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть