Asistent Manager (engleza B2)

Midnight Works
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 8000 До 12000 MDL
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Cunoașterea limbii engleze B1-B2.
Abilități avansate de cunoaștere și utilizare a calculatorului / Microsoft Office.
Vocabular bogat și utilizarea corectă a limbajului în timpul conversațiilor în limba engleză.
Experiență în copywriting, editare și formularea textelor.

Responsabilități:

Efectuarea corespondenței și procesarea emailurilor, cererilor de colaborare.
Finalizarea eficientă și la timp a fiecărei sarcini atribuite de Chief Executive Officer.
Contactarea partenerilor potențiali pentru a explora posibilitatea unei noi colaborări.
Participarea la conferințele internaționale online.
Evidența procesului de colaborare în baza de date.

Ce oferim:

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și inovatoare în industria de publicare.
Dezvoltarea abilităților tale într-un mediu stimulativ.
Posibilitatea de a contribui la proiecte captivante și de amploare.

Oferim:

Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
Suntem rezidenți IT Park
Curs deplin de limba engleza
Abonament la sala de sport
Parcare subterana
Angajare oficială, pachet social inclus
Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
Activități de Team-Building

Pentru a face parte din echipa Midnight Works, expediați CV-ul cu o poză actuală la adresa: hr@midnight.works.

*Aplicarea CV-ului implică acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal.

Află mai multe despre noi pe:
Site-ul nostru: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works
E-mail: hr@midnight.works
Telefon: +37369666650
Телефон:
+37369666650
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть