Asistent jurist

Law Office of Ghenadie Rusu
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 15000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: Удаленно
Responsabilități principale:

Gestionarea corespondenței și a apelurilor telefonice;
Organizarea și actualizarea agendei avocaților;
Pregătirea și redactarea documentelor juridice;
Coordonarea întâlnirilor și a deplasărilor;
Întâmpinarea și ghidarea clienților în cadrul biroului.
Cerințe:

Experiență anterioară într-o poziție similară constituie un avantaj;
Cunoștințe solide de operare PC și de utilizare a pachetului Microsoft Office;
Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului;
Abilități bune de comunicare și relaționare interpersonală;
Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona situații de stres;
Cunoașterea limbilor: română, rusă, engleză și spaniolă la nivel conversațional.
Контактное лицо:
Ghenadie
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть