Asistent/ă superioar/ă chirurgie plastică

Magnum Clinic
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm o Asistent/ă Superioar/ă Chirurgie Plastică dedicată și experimentată care să se alăture echipei noastre. În acest rol, vei coordona activitățile chirurgicale, asigurând îngrijirea de înaltă calitate a pacienților și suportul eficient al echipei medicale.

Despre Noi:
- Peste 5000 de pacienți tratați
- Peste 45 de angajați
- Oferim două tipuri de servicii: stomatologice și chirurgie estetică

Descrierea Jobului:
În calitate de Asistentă Superioară Chirurgie Plastică, vei fi responsabilă de următoarele obiective importante:
- Coordonarea activităților chirurgicale: Supervizarea întregului proces chirurgical, asigurând respectarea procedurilor și standardelor medicale.
- Pregătirea și aprovizionarea sălii de operație: Asigurarea pregătirii corecte a sălii de operație și a echipamentului necesar pentru intervenții.
- Managementul Echipei de Asistenți Medicali: Supervizarea și instruirea asistenților medicali, asigurând o colaborare eficientă și îngrijire de calitate pentru pacienți.
- Gestionarea Documentației Medicale.
- Aprovizionarea și supervizarea farmaciei.

Despre Candidatul Ideal:
- Căutăm o persoană cu abilități excelente de comunicare și organizare, care va coordona activitatea echipei medicale și va îndeplini toate responsabilitățile aferente acestei funcții.
- Experiență: Minimum 2 ani de experiență în domeniul asistentei medicale chirurgicale, cu experiență în coordonarea unei echipe.
- Abilități Tehnice: Cunoștințe solide despre instrumentele și echipamentele chirurgicale. Familiaritate cu procedurile și standardele chirurgicale.
- Abilități de Comunicare: Abilități excelente de comunicare și colaborare cu echipa medicală și pacienții.
- Atenție la Detalii: Capacitatea de a lucra precis și organizat.
Abordare centrată pe pacient, demonstrând empatie și îngrijire de calitate.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:
Program de lucru: luni - vineri 9:00 - 18:00
Concediu de odihnă și concediu medical

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV-ul dvs la adresa de email magnum.clinica@gmail.com
Контактное лицо:
Anastasia
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть