Asistent/ă medical/ă în stomatologie

№14135503, 12 августа 2024
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 12 000 До 15 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutarea unui asistent medical în stomatologie.

Responsabilități:
- Asistarea medicului stomatolog în timpul procedurilor dentare.
- Pregătirea și sterilizarea instrumentelor și echipamentelor medicale.
- Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat.

Cerințe:
- Diplomă de asistent medical.
- Experiență de lucru în cabinet stomatologic (de preferat).
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții.
- Capacitatea de a lucra bine în echipă și de a oferi suport medicului stomatolog.

Beneficii:
- Salariu competitiv.
- Mediu de lucru modern și prietenos.
- Oportunități de dezvoltare profesională.

Trimite CV-ul tău la info@dentaclinic.md sau contactează-ne 068880303 pentru mai multe informații.
Телефон:
+373 688 80 303
Контактное лицо:
Irina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть