Analist financiar în cadrul departamentului servicii clienți

OCN Sebo Credit
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
Suntem în căutarea unui Analist Financiar în cadrul Departamentului Servicii Clienți

Responsabilități
- Deservirea portofoliu existent
- Calcularea și verificare comisioanelor
- Primirea și semnarea facturilor pentru comision
- Crearea invoce-uri în sistem de operare
- Furnizarea informației necesare subdiviziunilor companiei
- Implicare în modificarea procedurilor de lucru conform noilor cerințe legale și de business
- Analizarea eficienței vânzărilor și acțiunilor promoționale, verificarea vânzări de produse
- Urmărirea rezultatelor reale, comparative cu cele estimate, pregătirea de concluzii
- Participarea la instruirea operatorilor, propuneri de îmbunătățare a proceselor interne
- Pregătirea rapoartelor și dărilor de seamă cu concluzii, constatări, bazate pe datele analizate

Cerințe
- Studii superioare în domeniul finanțelor sau economic.
- Experiență dovedită în poziția similară, de cel puțin 2 ani
- Competente puternice analitice
- Excel la nivel avansat
- Limbile româna, rusa – la nivel avansat, engleza constituie un avantaj
- Înțelegerea produselor creditare constituie un avantaj
- Buna înțelegere a aplicațiilor IT de suport în gestiunea creditelor

De ce Sebo?
- Pachetul salarial motivant
- Dezvoltare profesională într-o companie leader în domeniul FinTech.

Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@sebo.md, menționând „Analist Financiar” în subiectul emailului.

Condițiile privind prelucrarea datelor cu caracter personal sunt stabilite în Politica de confidențialitate a datelor cu caracter personal în procesul de recrutare, publicată pe pagina https://www.sebo.md/pagina/cariera.
Контактное лицо:
Sabina Midoni
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть