Agent vanzari in turism cu experienta

Travos Travel
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Angajam agent de vanzari la agentie de turism in Chisinau la sediul care se va deschide in Grand Hall.

Agentia de turism Travos (Filiala a firmei Travos Travel Romania www.travos.ro), una dintre cele mai importante agentii de turism online din Romania, angajeaza Manager agentie si agenti de turism. Sediul agentiei va fi in Complexul Comercial Grand Hall din Chisinau.

Candidatul ideal
- Persoana calma, sociabila, placuta;
- Cunostinte de operare PC (E-mail, Word, Excel);
- Cunostinte de limba romana si rusa ;
- Seriozitate si dorinta de promovare si asimilare de noi cunostinte in domeniu;
- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Pentru functia de agent angajam persoane cu experienta precum si proaspat absolventi.

Descrierea jobului:
- Interactiunea cu clientii la nivelul agentiei;
- Pregatirea si prezentarea ofertelor si a pachetelor turistice catre clienti;
- Identificarea celor mai potrivite oferte, conform asteptarilor clientilor;
- Mentinerea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora.

Beneficii:
- Un mediu de lucru ce ofera posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung;
- Un sistem de salarizare atractiv (salariu fix + bonus) ce recompenseaza performatele profesionale;
- Organizarea regulata a calatoriilor de informare in diverse destinatii interne si externe, costurile fiind suportate integral de catre agentie;

Va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa de email job@travos.ro .
Relatii suplimentare la numarul de telefon +40744436037 (WhatsUp sau viber)
Телефон:
+40 744 436 037
Контактное лицо:
Marius Pascariuc
Сайт:
www.travos.ro
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть