Agent ticketing

ZborDirect
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Daca esti pasionat de turism si vrei sa lucrezi si sa cresti intr-un domeniu dinamic si modern – locul tau este la ZborDirect. Noi suntem in continua cautare de persoane energice care doresc sa-si verifice si sa-si dezvolte capacitatile.

AGENT TICKETING

Functii si responsabilitati de baza:
- Proceseaza solicitarile clientilor Agentiei;
- Promoveaza serviciile ZborDirect si ajuta clientii sa gaseasca cele mai convenabile variante de zbor;
- Ofera asistenta si suport clientilor pre si post-vanzare;
- Face rezervari pe motorul online ZboDirect;
- Urmareste platile efectuate de clienti.

Cerinte obligatorii candidati:
- Studii in domeniul turismului;
- Limba romana, engleza (rusa, spaniola si italiana vor constitui un avantaj);
- Experienta in call-centru sau lucrul cu clientii;
- Experienta minima de vanzari.

Pentru a aplica trimite un CV si o scrisoare de intentie pe adresa hr@zbordirect.com. Vor participa la concurs doar candidatii care corespund cerintelor obligatorii.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть