Administrator stomatologie

Mr Dent Clinic №14542788, 4 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Mr Dent Clinic își mărește echipa, suntem în căutarea unui administrator!
Dacă ești o persoană organizată, proactivă și pasionată de domeniul stomatologic, te invităm să aplici!

Responsabilități:

- Programarea și gestionarea consultațiilor pacienților;
- Comunicarea eficientă cu pacienții, atât telefonic, cât și în clinică;
- Completarea și gestionarea chestionarelor și documentației necesare;
- Realizarea comenzilor de produse și gestionarea stocurilor;
- Încasarea plăților și operarea aparatului de casă;
- Asigurarea unui mediu plăcut și profesional pentru pacienți.

Cerințe:

- Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză la nivel avansat;
- Abilități excelente de comunicare și organizare;
- Cunoștințe bune de operare PC;
- Atitudine pozitivă și orientare către detalii;
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic.

Oferim:

- Un mediu de lucru modern și prietenos;
- Oportunități de dezvoltare profesională;
- Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite-ne CV-ul tău la adresa mail: mrdentclinique@gmail.com sau contactează-ne la +373 (68) 666866.
Abia așteptăm să te cunoaștem!
Телефон:
+373 686 66 866
Контактное лицо:
Mr Dent Clinic
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть