Vînzător consultant secția echipament electric și instrumente (Bălți)

SRL “Verix-Grup”, una dinte cele mai mari companii de importare şi comercializare a materialelor de construcţii, anunţă concurs pentru suplinirea postului de:

Responsabilități:

  • Prezentarea, consultarea si comercializarea produselor companiei

Cerințe față de candidați:

  • Experiența profesională în domeniul vânzărilor va constitui un avantaj.
  • Cunoașterea tehnicilor de vânzare;
  • Cunoașterea la nivel fluent a limbilor română și rusă;
  • Cunoașterea calculatorului;
  • Abilități de comunicare, prezentare și negociere.

Ce propunem?

  • Posibilitatea de a se alătura unei echipe tinere, dinamice și profesioniste;
  • Salariu atractiv cu posibilitate continua de creștere, în dependență de rezultatele activității;
  • Sistem de bonusuri și premii;
  • Pachet social complet.

E-mail: cv@verix.md
Telefon:  060300408

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide