Vânzători consultanți, Chișinău

Responsabilitati:

  • Îndeplinirea planului de vînzări și altor obiective;
  • Deservirea calitativă a clientilor;
  • Consultarea clientilor privind sortimentul, calitatea și preturile la produse;
  • Respectarea procesului de vinzare;
  • Respectă procedurile interne ale companiei.

Profilul candidatului:

  • Studii medii sau superioare;
  • Studii tehnice – constituie un avantaj;
  • Aptitudini de operare PC (Microsoft Office) - nivel mediu;
  • Cunoasterea limbilor romana si rusa;
  • Experienta de lucru in domeniul vinzarilor de orice bunuri si servicii – constituie un avantaj;
  • Cunostinte in exploatarea si deservirea, precum si Experienta in vinzarea de instrumente, tehnica si electrotehnica etc. pentru diferite scopuri si domenii de utilizare va constitui un avantaj;
  • Atitudine pozitiva si profesionista in relatiile cu clientii;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si convingere;
  • Persoana activa, orientata spre rezultat, cu abilitati organizatorice si responsabila.

Compania ofera:

  • Salariu si alte bonusuri de performante;
  • Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesioniști;
  • Instruire la locul de muncă si un mediu de lucru modern.

Vino alături de noi pe:
Facebook: https://www.facebook.com/pit.moldova/about
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/pit-md/posts/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC0xyPQUDnZQw8CFz12UAEUA
Instagram: https://www.instagram.com/pit.moldova/?hl=en

Procedura de aplicare: persoanele interesate sunt invitate să expedieze la adresa de e-mail hr@pit.md, cu mențiunea „vinzator Chisinau”, următoarele documente:

  • CV-ul actualizat;

Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.

Pentru întrebări adaugătoare vă rog să ne contactați la tel.: 069981957.

E-mail: hr@pit.md
Telefon: 069981957

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide