Vânzător Consultant ( materiale de construcție)

Angajăm:

Despre Noi:

Suntem un magazin în domeniul materialelor de construcție, recunoscut pentru diversitatea produselor și calitatea serviciilor oferite. Angajamentul nostru este să ajutăm fiecare client să găsească cele mai bune soluții pentru proiectele sale, oferind produse de înaltă calitate și consultanță de specialitate.

Ce Căutăm:

Căutăm un Vânzător consultant entuziast și cunoscător, care să se alăture echipei noastre dinamice. Candidatul ideal este o persoană proactivă, cu abilități excelente de comunicare și o pasiune pentru domeniul construcțiilor.

Responsabilități:

  • Consilierea clienților în alegerea celor mai potrivite materiale de construcție pentru nevoile lor.
  • Înțelegerea profundă a gamei de produse oferite pentru a oferi informații detaliate și recomandări personalizate.
  • Procesarea eficientă a tranzacțiilor de vânzare și asigurarea unei experiențe de cumpărare plăcute.
  • Menținerea ordinii și a curățeniei în magazin, precum și aranjarea atractivă a produselor.
  • Participarea la inventar și gestionarea stocurilor.
  • Colaborarea cu echipa pentru a atinge obiectivele de vânzări ale magazinului.

Cerințe:

  • Experiență în vânzări, preferabil în domeniul materialelor de construcție.
  • Cunoștințe solide despre produsele și tehnicile din construcții.
  • Abilități puternice de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și sub presiune.
  • Atitudine pozitivă și orientare către client.

Oferim:

  • Un mediu de lucru stabil și suportiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Salariu competitiv și bonusuri bazate pe performanță.
  • Program de lucru flexibil.

Cum să Aplici:
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul și o scrisoare de intenție prin e-mail la adresa job.consultinglab@gmail.com.

Te așteptăm să contribui la succesul nostru!

Alte anunțuri publicate de această companie