Specialist Vânzări

Angajăm:

Descrierea Postului:

Suntem în căutarea unui Specialist Vânzări talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Candidatul ideal va avea abilități excelente de comunicare și relaționare, o atitudine proactivă și o pasiune pentru domeniul vânzărilor.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți și potențiali.
  • Identificarea nevoilor clienților și oferirea soluțiilor potrivite.
  • Realizarea obiectivelor de vânzări stabilite de companie.
  • Pregătirea și prezentarea ofertelor comerciale.
  • Participarea la întâlniri și negocieri cu clienții.
  • Monitorizarea pieței și identificarea noilor prețuri la produse.
  • Raportarea activităților și a rezultatelor către șefi.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul vânzării materialelor de construcție.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
  • Capacitate de a lucra independent și în echipă.
  • Orientare către rezultate și abilități de negociere.
  • Cunoștințe de limba rusă la nivel mediu/avansat.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Acces la resurse și tehnologii de ultimă generație.

Dacă ești o persoană ambițioasă și dorești să faci parte dintr-o echipă de succes, te invităm să aplici trimițând CV-ul tău la tincomertgrup@mail.ru sau apelând la numărul de telefon: ‭079995129‬.

Alătură-te nouă și contribuie la creșterea și succesul companiei noastre!

E-mail: tincomertgrup@mail.ru
Telefon: 079912999

Alte anunțuri publicate de această companie