Specialist Resurse Umane

LINELLA anunță post vacant la funcția de:

Ne dorim un specialist Resurse Umane pasionat și dedicat, care să aducă un impact pozitiv și să contribuie la crearea unui mediu de lucru armonios și motivant pentru întreaga echipă.

Cerinte:

  • Diploma de licență în domeniul resurselor umane sau într-un domeniu relevant;
  • Experiența anterioară în domeniul resurselor umane se salută, de preferat în administrarea documentației;
  • Utilizator PC: cunoștințele Excel, MS Office;
  • Cunoașterea limbii române și rusă;
  • Cunoștințe solide în legislația muncii și în procesele de administrare a personalului
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a lucra eficient și de a gestiona mai multe sarcini simultan;
  • Orientare către rezultate și atenție la detalii;
  • Abilități de analiză și rezolvare a problemelor legate de resurse umane.

Responsabilități:

  • Întocmirea și actualizarea documentelor de angajare;
  • Gestionarea dosarelor de personal;
  • Monitorizarea absențelor și a concediilor angajaților;
  • Verificarea si confirmarea tabelelor de pontaj pentru sectorul atribuit;
  • Gestionarea altor aspecte administrative legate de angajați.
  • Asigurarea conformității cu legislația în vigoare în domeniul resurselor umane
  • Oferirea de consiliere și suport angajaților în diverse aspecte legate de muncă și de relații de muncă.

Oferim:

  • Salariu + bonusuri;
  • Oficiu modern;
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie de succes cu peste 5000 de angajați;
  • Mediu de lucru în care vă veți dezvolta atât profesional cât și personal.

Adresa: șos. Muncești 121

Așteptăm CV-ul tău pe hr.oficiu@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Urmărește cele mai interesante locuri vacante pe canal telegram:

Alte anunțuri publicate de această companie