Bucătar (rețeaua de cafenele Naringi)

ÎCS “Bemol Retail” SRL, proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil BEMOL în Republica Moldova,
RECRUTEAZĂ CANDIDAŢI pentru funcţia de:

Dezvoltă-ți talentele culinare alături de noi, postul de – Sous Chef pentru rețeaua de cafenele Naringi, te așteaptă!

Responsabilități:

  • Colaborarea strânsă cu Șeful de bucătărie;
  • Asigurarea respectării normelor ridicate de igienă;
  • Respectarea fișelor tehnologice;
  • Aplicarea noilor tendințe culinare în bucătărie.

Cerințe față de candidat:

  • Experiența anterioară într-o poziție similară este binevenită;
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termene strânse;
  • Cunoștințe de lucru cu tehnologii culinare tradiționale și moderne;
  • Abilități excelente de comunicare și organizare.

Ce oferim:

  • Locație - sectorul Centru, str. 31 August, 127;
  • Program de muncă 5/2 - Duminică - Joi (8 ore), Vineri - Sâmbătă: zile libere;
  • Salariu competitiv;
  • Angajare oficială și pachet social deplin.

Dacă te consideri potrivit pentru această poziție și ești pregătit să îți aduci contribuția la crearea unor experiențe culinare deosebite, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email: hr@bemol.md.

Sau apelează la numărul: 079773925 / 079702099.

hr@bemol.md
079773925 / 079702099

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide