Șofer - Muncitor în firmă de cleaning

Compania ExcellentClean.md specializată în Curatenii si curatarea mobilierului moale, propunem post vacant de

Responsabilități:

  • Efectuarea curatarii a mobilierului moale
  • Deplasarea echipei la curatenie.

Cerințe față de candidați:

  • Experienta de sofer nu mai putin de 1 ani
  • Permis de conducere: cat. B
  • Experiența in domeniul curateniei este un avantaj;
  • Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă,
  • Dinamic, flexibil, activ;
  • Spirit de echipa
  • Dorinta de munca si buna dispozitie.

Condiții de muncă:

  • Contract individual de munca + tot pachetul social
  • Loc de munca stabil
  • Mediul placut de lucru
  • Echipa tinara si unita
  • Corporative saptaminale
  • Masina de lucru +telefon de lucru
  • Instruire
  • Salariu 15000 lei / lunar
  • Program de lucru luni -simbata, orele 07.30-18.00
  • Posibilitate de a te afirma și dezvolta profesional

Puteti vedea sfera de activitate si serviciile prestate de compania noastra:
www.excellentclean.md
Candidații interesați sunt rugați să ne expedieze CV-ul însoțit de o poză la următoarea adresă de e-mail: Excellentclean.md@gmail.com cu titlu „Sofer mucitor” sau apelati.
Contacte: 079509510

Vor fi contactați doar candidații selectați.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide