SEO Optimizer

Power Team

28 septembrie 2024

Компания Power Team уже более 20 лет является лидером на рынке спортивного питания, фитнес оборудования и детских игровых площадок.

Команда Power Team будет рада принять в свой коллектив профессиональных, талантливых, целеустремленных специалистов, которые любят здоровый образ жизни и спорт!

Сейчас проводится конкурс на вакансию:

Căutăm SEO Optimizer Part-Time pentru Echipa Noastră!

Descrierea Rolului: Ești pasionat de SEO și ai cunoștințe de bază în optimizarea site-urilor? Alătură-te echipei noastre ca SEO Optimizer Junior și ajută-ne să îmbunătățim vizibilitatea și performanța online a site-urilor noastre.

Responsabilități:

  • Implementarea și monitorizarea strategiilor de SEO de bază.
  • Optimizarea conținutului site-urilor pentru motoarele de căutare.
  • Analizarea și raportarea performanțelor SEO.
  • Identificarea și aplicarea de cuvinte cheie relevante.
  • Colaborarea cu echipa pentru a dezvolta și implementa strategii SEO eficiente.

Cerințe:

  • Cunoștințe de bază în SEO și instrumente de SEO.
  • Abilități de analiză și raportare.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.
  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional.

Beneficii:

  • Posibilitate de lucru part-time.
  • Oportunități de învățare și dezvoltare.
  • Lucru într-o echipă dinamică și creativă.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră, trimite-ne CV-ul tău și o scrisoare de intenție!

job@powerteam.md
060400031

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide