Șef Departament Terminal Mărfuri Generale

Întreprinderea cu capital străin Danube Logistics S.R.L. - Operatorul și proprietarul Portului International Liber Giurgiulești (www.gifp.md) anunță următoare pozițe vacantă:

Cauți job-ul la care ai visat? Ți-l oferim noi într-o companie cu renume, cu salariu bun, oportunități de a crește profesional, experiență excepțională de lucru și colegi entuziasmați de ceea ce fac.

Care vor fi responsabilitatile si sarcinele:

  • Organizarea activității secundare de remorcaj și menținerea adincimilor pe căile navigabile din gestiunea companiei;
  •  Asigura funcționarea continua și eficientă a operațiunilor de transbordare a mărfurilor generale din port.
  • Conlucrează cu Clienții in vederea obținerii documentatiei si conditiile de transbordare a  marfii, care urmează sa fie transbordata.
  • Gestionarea activității de oparare/organizare a mijloacelor de transport antrenate în transportarea mărfurilor transbordare (nave, vagoane, camioane) in / din port;
  • Soluționarea și anticiparea necesităților de personal în turele de lucru din cadrul departamentului DOTMG;
  •  Organizează instruirea si atestarea profesionala a personalului la instituții specializate;
  • Interacționează și cooperează cu organizațiile, care efectuează funcții de control și inspecție în port cu privire la toate problemele legate de transbordarea mărfurilor;
  • Participa in cadrul Comisiilor de investigare interna din port si la toate tipurile de inspecții a utilajelor si echipamentelor din cadrul departamentului.

Ce oferim:

  • salariu stabil și competitiv, se negociază în dependență de abilitățile profesionale;
  • pachet social deplin;
  • concedii achitate;
  • perspectivă de dezvoltare profesională unică în țără;

Ce căutăm:

  • responsabilitate, loialitate, abilități de comunicare cu echipa din subordine și organizarea acesteia;
  • studii superioare si/sau certificări în domeniu relevant funcției;
  • experienţă în domeniul similar minim 4 ani;
  • dorință de a lucra în compania noastră și a se dezvolta continuu.

Locația: or. Cahul, Giurgiulești.

Te așteptăm în echipa noastră!

E-mail: resurse.umane@danlog.md
Telefon: (373) 78884030

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide