Recruiter
Vitra SRL

28 septembrie 2024

Recruiter

Compania ViTRA este în căutarea unui Recruiter dinamic și dedicat, care să se alăture echipei noastre. Căutăm o persoană pasionată de identificarea talentelor și de facilitarea procesului de recrutare într-un mod eficient și profesionist.

Responsabilităţi:

  • Concepe și postează anunțurile de recrutare pe platformele de recrutare;
  • Efectuează selecția și intervievarea candidaților, în functie de profilul candidatului și cerințele postului;
  • Acordarea de ajutor managerului HR în elaborarea documentelor specifice activității de resurse umane.

Cerințe:

  • Experiență anterioară de minim 2 ani în recrutare, preferabil într-un mediu dinamic;
  • Permis de conducere: B;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare;
  • Capacitatea de a gestiona simultan mai multe procese de recrutare;
  • Cunoștințe solide în utilizarea platformelor de recrutare și a social media;
  • Atenție la detalii și abilități de organizare;
  • Cunoștințe de legislația muncii și a proceselor HR (avantaj).

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ;
  • Posibilitatea de a lucra cu o echipă profesionistă și dedicată.

Cum aplici:
Trimite CV-ul tău la adresa de e-mail hr@vitra.md. Vom contacta doar candidații selectați pentru interviu.

Vino alături de noi pentru a contribui la succesul echipei ViTRA și la atragerea celor mai buni profesioniști!

hr@vitra.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Content Manager

Programator 1C

Director de marketing

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide