QA Manual Tester

Angajăm:

Compania bpay.md caută un QA Manual Tester talentat și atent la detalii pentru a se alătura echipei noastre.

Dacă sunteți pasionat de asigurarea calității și doriți să lucrați într-o companie dinamică și inovatoare, vă așteptăm pe dvs!
Dezvoltăm produse proprii pentru clienții noștri și pentru utilizare internă.

Responsabilități:

  • Efectuarea testării manuale a aplicațiilor web și mobile.
  • Dezvoltarea, executarea și întreținerea test case-urilor.
  • Întocmirea documentației privind rezultatele testării.
  • Interacțiunea cu echipa de dezvoltatori pentru identificarea și remedierea defectelor.
  • Participarea la procesul de îmbunătățire a calității produselor și a testării.

Cerințe:

  • Experiență de lucru în poziția de QA Manual Tester de cel puțin 1 an.
  • Cunoașterea metodelor și abordărilor de testare a software-ului.
  • Experiență de lucru cu instrumente pentru testare și urmărirea erorilor.
  • Abilitatea de a crea și executa test case-uri, test plan-uri.
  • Atenție la detalii și gândire analitică.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii.

Oferim:

  • Salariu competitiv.
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională.
  • O echipă prietenoasă și profesionistă.
  • Locație convenabilă a biroului.
  • Garanții sociale.

Dacă îndepliniți cerințele de mai sus și sunteți gata să vă alăturați echipei noastre, trimiteți CV-ul dvs. la adresa hr@bpay.md cu subiectul "QA Manual Tester".

E-mail: hr@bpay.md

Alte anunțuri publicate de această companie