Operator Call Center

FLYMEDIA GROUP

27 septembrie 2024

FLYMEDIA GROUP angajează:

Compania lider în domeniul vânzărilor online caută Operator Call Center cu experiență pentru bază rece! Dacă ești o persoană comunicativă, energică și ai experiență în vânzări telefonice, te așteptăm în echipa noastră! Oferim o gamă largă de produse și o bază extinsă de clienți, iar în schimb așteptăm rezultate eficiente.

Oferim:

  • Salariu competitiv + bonusuri pentru performanță
  • Posibilități de avansare într-o companie de succes
  • Training și suport continuu
  • Birou modern în centrul orașului
  • Atmosferă de lucru prietenoasă și dinamică
  • Reduceri la produsele companiei pentru angajați

Responsabilitățile tale:

  • Efectuarea apelurilor către clienți din baza rece
  • Prezentarea și promovarea unei game largi de produse și servicii
  • Identificarea nevoilor clienților și oferirea soluțiilor potrivite
  • Îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite
  • Menținerea unei comunicări eficiente și profesionale cu clienții
  • Actualizarea și gestionarea informațiilor din baza de date

Cerințe:

  • Experiență relevantă în vânzări telefonice sau call center
  • Abilități excelente de comunicare și persuasiune
  • Atitudine pozitivă și orientată către client
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a atinge obiectivele stabilite
  • Cunoașterea limbilor română și rusă

Nu rata șansa de a lucra într-o echipă de profesioniști! Trimite CV-ul tău la Lstef0809L@gmail.com sau sună la 061155859.

Te așteptăm în echipa noastră!

Email: Lstef0809L@gmail.com
Telefon: 061155859

Alte anunțuri publicate de această companie