Operator automate Vending machine - aprovizionare

AquaTrade, liderul în distribuția de apă minerală și băuturi răcoritoare, reprezentant al mărcilor de prestigiu precum OM, OM activ, Gura Căinarului și Letto, își extinde echipa și caută un Operator automate Vending machine - aprovizionare.

Ce oferim:

  • Angajare oficială cu normă întreagă.
  • Concediu de odihnă de 28 de zile calendaristice pe an.
  • Pachet social atractiv.
  • Stabilitate și siguranță într-un mediu de lucru de lungă durată.
  • Echipă tânără, prietenoasă și deschisă pentru colaborare și susținere reciprocă.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Grafic de muncă -flexibil.
Cerințe:
  • Studii medii.
  • Experiență în domeniu (constituie un avantaj, dar nu este obligatorie).
  • Limba română și limba rusă – cunoașterea fluentă.
  • Permis de conducere valid și capacitatea de a călători la locațiile desemnate.
  • Abilități bune de comunicare și relaționare interpersonală.
  • Capacitatea de a lucra independent și de a lua decizii în timp util.
  • Atitudine proactivă și orientare către rezolvarea problemelor.
  • Permis de conducere cat. B valid și capacitatea de a călători la locațiile desemnate.
Responsabilități:
  • Alimentarea parcului de aparate vending machine cu apa,sucuri, snacksuri, dulciuri
  • etc., după procedura specifică;
  • Respectarea rutei traseului stabilit
  • Raportarea zilnică stocului din fiecare locație;
  • Notarea particularitățile fiecărei locații în parte în materie de cerințe specifice;
  • Participa la ședințele săptămânale împreuna cu echipa implicată.
Alătură-te echipei noastre și contribuie la promovarea unui stil de viață sănătos în rândul
populației!

Trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail: job@aquatrade-hr.md, specificând postul pentru care aplicați în titlul mesajului.Pentru detalii suplimentare, sunați la: 060911189.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide