Aparatist la fabrica de produse lactate

Suntem în căutare de:

Rețeaua de magazine “Ferma cu Origini” rămâne locul preferat al moldovenilor, unde pot savura gustul autentic al alimentelor. Clienții noștri primesc întotdeauna produse proaspete, locale și ecologice.

Ca să îi deservim pe aceștia la nivel, avem nevoie de o persoană motivată și dornică să facă parte din echipa noastră în funcția de operator la ambalarea produselor lactate.

Postul este vacant pentru următorul sector: sec. Botanica, str. Grenoble 176

Responsabilități:

  • Spălarea utilajului;
  • Ambalarea produsului automatizat;
  • Etichetarea și datarea produsului.

Vrem să ai:

  • Responsabilitate și interes față de muncă;
  • Seriozitate;
  • Dorință de a învăța și dezvolta în companie;
  • Experiență în domeniu.

Ce-ți oferim:

  • Angajare oficială și salarizare lunară (de la 12000 net);
  • Graficul de muncă 2/2 de la orele 8:00 până la 20:00
  • Posibilitate de a crește pe plan professional.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică: ferma.cu.origini.hr@gmail.com.
Informații la telefon mob.: 079979904.

E-mail: ferma.cu.origini.hr@gmail.com
Telefon: 079979904

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide