Механик грузовых автомобилей | Mecanic auto pentru vehicule comerciale (camioane)

Приглашаем на работу:

Compania de transport  Platformacar  invită candidații pentru postul de mecanic auto pentru efectuarea unor serii de lucrări tehnice și de întreținere la vehiculele comerciale (camioane).

Responsabilități:

  • Diagnosticarea și întreținerea tehnică.
  • Executarea lucrărilor preventive și întreținerea tehnicii conform standardelor producătorului.
  • Realizarea întreținerii programate și în caz de necesitate.
  • Identificarea defecțiunilor și direcționarea către service-ul auto.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul service-ului auto pentru vehicule comerciale.
  • Cunoștințe despre principiile de funcționare a vehiculelor comerciale moderne și a sistemelor acestora.
  • Abilități de diagnosticare detaliată.
  • Abilități în întreținerea motoarelor diesel și a sistemelor de frânare.
  • Obligatoriu deținerea categoriilor de permis de conducere B și preferabil C.

Oferim:

  • Salariu competitiv.
  • Oportunitatea pentru dezvoltare profesională și avansare în carieră pentru mecanicii cu experiență.
  • Condiții moderne de lucru într-o echipă dinamică și prietenoasă.
  • Instruire gratuită și suport pe parcursul întregului proces de lucru.

Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail nagoltrans.hr@gmail.com sau să ne contactați la numerele de telefon +37360911855, +37360665557, +37360911834 pentru informații suplimentare.

Alăturați-vă echipei noastre și ajutați-ne să asigurăm o calitate înaltă a serviciilor pentru flota noastră auto!

Транспортная компания Platformacar  приглашает кандидатов на вакансию механика грузовых автомобилей для выполнения ряда технических и обслуживающих работ.

Обязанности:
  • Проведение диагностики, технического обслуживания
  • Выполнение профилактических работ и обслуживание техники согласно стандартам производителя
  • Проведение техобслуживания по графику и в случае необходимости
  • Выявление поломок и дальнейшее направление в автосервис
Требования:
  • Опыт работы в сфере обслуживания грузовой техники
  • Знание принципов работы современных грузовых автомобилей и их систем
  • Умение проводить детальную диагностику
  • Навыки в обслуживании дизельных двигателей и систем тормозов
  • Обязательное наличие категории В и предпочтительно С водительского удостоверения
Мы предлагаем:
  • Конкурентную заработную плату
  • Возможность профессионального и карьерного роста для механиков со стажем работы
  • Современные рабочие условия в динамичной и дружной команде
  • Бесплатное обучение и поддержку на всех этапах работы
Если вы заинтересованы в этой возможности, отправьте своё резюме на nagoltrans.hr@gmail.com или свяжитесь с нами по телефону +37360911855, +37360665557, +37360911834 для получения дополнительной информации.

Присоединяйтесь к нашей команде и помогите нам обеспечить высокое качество обслуживания нашего автопарка!

E-mail: nagoltrans.hr@gmail.com
Телефон:
+37360911855, +37360665557, +37360911834

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide