Manager SMM

SOLING este în căutare de:

Manager SMM

Soling este lider în domeniul vânzărilor de îmbrăcăminte de lucru și echipament individual de protecție

Cerințe:

  • Diplomă în marketing, comunicare sau domeniu conex.
  • 1-2 ani de experiență în marketing digital, social media și campanii de targeting.
  • Experiență cu instrumente de analiză (Google Analytics, Facebook Insights, Meta).
  • Abilități de bază în design grafic și editare video (Photoshop, Canva, Premiere Pro).

Responsabilități:

  • Scrierea și editarea textelor în română și rusă.
  • Crearea și implementarea strategiilor de social media.
  • Identificarea și segmentarea publicului țintă.
  • Creare de postări, imagini, videoclipuri și articole.
  • Colaborarea cu blogeri și influenceri.
  • Monitorizarea performanței și generarea rapoartelor.

Ce Oferim:

  • Grafic luni-vineri 09:00-18:00.
  • Mediu de lucru dinamic.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Pachet salarial se discută în baza rezultatelor interviului.

Dacă ești gata să faci partea din echipa noastră, trimite CV-ul și o scrisoare de intenție la hr@soling.md sau completează formularul și te vom contacta https://forms.gle/mZRRzgsq5CwFQzK5A.

Alte anunțuri publicate de această companie