Manager Logistică - Europa (Limba Germană obligatorie)

Oportunitate de Carieră:

În cadrul companiei noastre, suntem în căutarea unei persoane proactive, orientată spre rezultate și cu abilități de leadership remarcabile, având, de asemenea, cunoștințe avansate de limba germană. Această poziție presupune responsabilitatea pentru planificarea și monitorizarea proceselor logistice din țările UE.

Responsabilități principale:

  • Coordonarea și supravegherea eficientă a operațiunilor logistice în întreaga regiune Europa.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor logistice pentru optimizarea lanțului de aprovizionare.
  • Monitorizarea și îmbunătățirea performanței operaționale și a eficienței costurilor.
  • Negocierea și menținerea relațiilor cu furnizorii și partenerii logistici.
  • Asigurarea conformității cu reglementările și standardele logistice europene.

Cerințe:

  • Cunoașterea avansată a limbii germane (scris și vorbit) este obligatorie.
  • Experiență anterioară este un avantaj.
  • Capacitatea de a dezvolta și implementa strategii eficiente pentru optimizarea operațiunilor logistice.
  • Abilități excelente de rezolvare a problemelor și luare a deciziilor.
  • Experiență în lucrul cu sistemele și tehnologiile logistice moderne.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ.

Dacă sunteți o persoană dedicată, și cunoștințe solide de limba germană, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: customerservice@transimex.md, indicând în subiectul e-mailului ”Manager Logistică - Europa”.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide