Agent Vanzari Call Centru

Dacă ești tânăr, ambițios și pregătit pentru câștiguri mari, atunci acest post este exact pentru tine!

Căutăm specialiști energici care vorbesc una dintre următoarele limbi:

  • spaniolă;
  • italiană;
  • portugheză;
  • franceză;
  • germană;

Ce oferim:

  • Un salariu motivant, care include o parte fixă începând de la 1000 $, plus un procent din vânzări și din realizările dvs. personale.
  • Locul de muncă într-un birou confortabil, în cadrul unei echipe prietenoase.
  • Program de lucru de luni până vineri, de la 10:00 la 20:00.

Ce așteptăm de la dvs:

  • Abilități excelente de comunicare și vorbire.
  • Dorința de a câștiga și de a avansa profesional.
  • Experiența în vânzări sau cu clienții reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Disponibilitate de a învăța și de a evolua.

Responsabilitățile tale în cadrul echipei:

  • Lucrul cu baza de date a companiei.
  • Atragerea de noi clienți și extinderea bazei de clienți.
  • Efectuarea de apeluri de calitate și eficiente.
  • Concentrarea nu doar pe cantitate, ci și pe calitatea muncii.

Dacă sunteți gata să vă începeți călătoria spre creștere profesională și câștiguri bune, alăturați-vă nouă.

Sună la numărul: +373 60 128 865, Alina.

Telefon: +373 60 128 865

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide