Manager Back Office pe weekend 09.00-19.00 (Italiană, Franceză, Engleză)

Clinica stomatologică Punto Bianco angajează:

Cerințe fata de candidat:

  • Cunoașterea a doua limbi străine din cele enumerate: engleza, franceza, italiana + româna și rusa la nivel de comunicare.
  • Competențe bune la PC.
  • Spirit dе echipă șii atitudine pozitivă.
  • Bune capacități de organizare și planificare.
  • Dorință dе a învăța, orientată către rezultate.
  • Abilități de comunicare în scris și oral.

Responsabilități de bază:

  • Răspunde într-un mod profesionist și în timp util la întrebările și cererile clienților la telefon și în scris
  • Furnizează informația corectă și detaliată cu privire la serviciile companiei atît la telefon cît și în scris
  • Programează pacienții la specialiști în dependență de acuze
  • Programează pacienții în baza planului de tratament întocmit la distanță
  • Lucrul cu sarcini în CRM
  • Monitorizarea stării pacienților în CRM și recontactarea periodică a acestora pentru a le aduce la cunoștință diverse oferte și promoții
  • Asigură introducerea, verificarea și actualizarea rapidă și exactă a informației în baza de date.
  • Primește apeluri de la potențialii clienți și clienții existenți
  • Prelucrează solicitările de pe toate platformele și rețelele de socializare și le repartizează în dependență de caz
  • Alte responsabilități legate de deservirea clienților

Condiții de remunerare și regimul:

  • Grafic de muncă: Doar în weekend Sâmbătă și Duminică regim 09:00-19:00
  • Salariul 73 lei/ora - 5220 lei brut lunar

Dacă ești interesat de oportunitate, trimite CV-ul la adresa: angajare.pb@gmail.com sau contactează-ne la nr. de telefon: 022991515.

Vă mulțumim pentru interes. Doar persoanele selectate vor fi telefonate.

Telefon: 022991515
E-mail: angajare.pb@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide