Junior Programator PHP

 Studio Webmaster – principala companie IT din Moldova, cu capital moldo-german, lider în furnizarea soluțiilor IT pentru afaceri. Mai mult de 10 ani de experiență.

În lista noastră de clienți se regăsesc cele mai mari companii mondiale și locale.

FACEȚI CUNOȘTINȚĂ CU NOI, ACCESÂND

Despre noi: Studio Webmaster este lider in domeniul serviciilor IT din Chisinau si Moldova.

Ne unim o echipă de oameni responsabili care se dezvoltă în continuu. Noi mereu încercăm să creăm parteneriate reciproc avantajoase și de lungă durată cu clienții noștri.

VĂ PROPUNEM:
  • Lucru într-un birou confortabil;
  • Colectiv tânăr, vesel și prietenos;
  • Cafea naturală din contul companiei;
  • Livrarea prânzului la birou;
  • Distracții: PlayStation, fotbal de masă, Darts și altele;
  • Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
  • Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de „Autoshina.md”;
  • Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
  • Instruire complexă, îmbunătățirea calificării (traininguri, seminare cu specialiștii);
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
  • Achitarea salariului la timp;
  • Angajare oficială/ Pachet social.
CERINȚELE NOASTRE FAȚĂ DE CANDIDAȚI:
  • Experiență în crearea proiectelor pe PHP;
  • Cunoașterea MySQL, HTML, CSS;
  • Este binevenită cunoașterea JavaScript (jQuery).
RESPONSABILITĂȚILE PRINCIPALE:
  • Lucru asupra proiectelor existente ale companiei;
  • Elaborarea proiectelor noi (front-end și programare);
  • Dezvoltarea/prelucrarea site-urilor și programarea modulară (extinderea funcțiilor).
Echipa Studio Webmaster sunt profesioniști carismatici, creativi, tineri și perspectivi. Daca dorești sa devii parte a echipei noeastre trimiteți CV-ul dumneavoastră pe adresa: job@webmaster.md.

Indicați în subiectul scrisorii postul pentru care candidați.

(în caz contrar, CV-ul dvs. nu va fi analizat)

Va rugam sa va trimiteti CV-ul prin e-mail:
job@webmaster.md
+373 60 908 708

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide