IT Specialist

Suntem în căutare de:

Suntem o echipă tânără, energică si ambițioasă. Muncim inteligent pentru a ne atinge propriile aspirații și pentru a ne îndeplini scopul propus. Unul dintre cele mai importante obiective pe care dorim să le atingem este acela de a avea o echipa unită și bine pregătită pentru a putea face față cu profesionalism cerințelor clienților noștri.

Suntem in căutarea unui nou membru al echipei la funcția de IT Specialist.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență într-un rol similar
  • Cunoștințe de rețelistică și securitatea datelor
  • Abilități de rezolvare a problemelor tehnice
  • Cunoștințe de bază în analiza datelor
  • Cunoașterea pachetului Office
  • Abilități bune de comunicare și lucru în echipă

Responsabilitățile postului:

  • Administrarea sistemelor și rețelelor informatice
  • Implementarea măsurilor de securitate
  • Asigurarea funcționării infrastructurii IT
  • Oferirea de suport tehnic echipei
  • Monitorizarea performanței sistemelor și rețelelor
  • Actualizarea și întreținerea echipamentelor hardware și software
  • Administrare CRM

Compania garantează:

  • Un salariu decent, plus un sistem atractiv de bonusuri
  • Abonament telefonic
  • Pachet social complet
  • Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru modern
  • Instruire obligatorie în domeniu, precum și training-uri

Dacă doreşti o muncă interesantă, plină de provocări şi dinamism, o atmosferă optimistă şi prietenoasă într-o companie internaţională, o dezvoltare profesională şi personală continuă, înseamnă că eşti persoana pe care KRKA şi-o doreşte. Îţi vom oferi condiţii stimulative pentru a-ţi asigura succesul.

Doritorii pot trimite datele personale (CV), împreună cu o fotografie recentă, la adresa de e-mail info.md@krka.biz, sau prin fax, la nr. tel.: 022-27-21-10.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

E-mail: info.md@krka.biz
Tel.: 022-27-21-10

Alte anunțuri publicate de această companie