Învățătoare | Profesor | Cadru didactic, After School

Tekwill Academy Kids

24 septembrie 2024

Tekwill Academy Kids este un Centru Educațional pentru copii și adolescenți, performant, care are ca scop dezvoltarea activităților în domeniul Tehnologiile Informaționale.

Căutăm o persoană care iubește necondiționat copii și vrea să fie parte a echipei TAK.

Cerințe:

  • Absolvent/ă a specializării Pedagogia Învățământului Primar și Preșcolar sau Student/ă în an terminal;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu elevii și colegii;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a contribui la un mediu de învățare colaborativ;
  • Creativitate, flexibilitate și inițiativă în proiectarea activităților educaționale;
  • Atitudine pozitivă, răbdare și înțelegere față de nevoile și diferențele individuale ale copiilor.

Responsabilități:

  • Efectuarea temelor la disciplinele studiate în ciclul primar;
  • Planificarea și implementarea unui program educațional stimulant, care să dezvolte aptitudinile și cunoștințele elevilor din clasele primare;
  • Furnizarea de sprijin și îndrumare individuală elevilor;
  • Crearea și organizarea activităților educaționale și recreative, care să încurajeze creativitatea, interacțiunea socială și dezvoltarea personală a copiilor;
  • Evaluarea progresului elevilor și oferirea feedback-ului, astfel încât aceștia să-și poată îmbunătăți performanțele și abilitățile de învățare;
  • Asigurarea unui mediu sigur și respectuos.

Ce oferim noi:

  • Un mediu de lucru modern cu ceai și cafea;
  • Echipă tânără, entuziastă și profesionistă;
  • Traininguri de pregătire și perfecționare profesională;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Oficiul: Centrul de Excelență în domeniul TIC Tekwill, str. Studenților 9/11, mun. Chișinău, Republica Moldova.

Așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: contact_tak@ict.md.
Good luck!

Tekwill, Moldova
Studenților street 9/11, Chișinău, Moldova
E-mail: contact_tak@ict.md
Telefon: +373 69 711 950

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide