Inginer Reparații Utilaje Medicale (18000 Lei)

Despre companie:

BTL este o companie ceho-britanică, recunoscută ca unul dintre cei mai mari producători mondiali de echipamente medicale și estetice, având oficii directe în peste 70 de țări din întreaga lume.

Mai multe informații puteți afla accesând site-ul: www.btlnet.com.

Responsabilități:

  • Diagnosticarea și repararea echipamentelor în garanție și post-garanție
  • Punerea în funcțiune a echipamentelor și consultarea clienților
  • Vânzări de echipamente și aparate
  • Deplasări la clienți și analizarea reclamațiilor
  • Încheierea și întreținerea contractelor de servicii
  • Gestionarea pieselor de schimb și colaborarea internațională (corespondență în engleză)
  • Întocmirea documentației tehnice
  • Asistență la pregătirea echipamentelor pentru vânzare, organizarea transporturilor și participarea la expoziții

Cerințe:

  • Studii tehnice
  • Experiență în domeniu de minim 1 an
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel de înțelegere)
  • Disponibilitate pentru deplasări
  • Permis de conducere

Beneficii:

  • Salariu competitiv (18.000 MDL + bonusuri trimestriale)
  • Training oferit de către companie
  • Deplasări de afaceri
  • Oportunitatea de a participa la evenimente internaționale, traininguri
  • Automobil de serviciu
  • Grafic de muncă: L-V (8:00-17:00)

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul partenerului nostru de recrutare hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp!

Vă mulțumim pentru interesul față de oportunitățile noastre de carieră!

E-mail: hr@mantis.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide