Inginer in constructii

Suntem în căutare de:

Candidat ideal:

  • Absolvent al Facultății de Construcții;
  • Experiență relevantă în proiectarea și construcția infrastructurii drumurilor și podurilor;
  • Cunoştințe avansate de EXCEL;
  • Cunoştințe minime de topografie, devize, AUTOCAD;
  • Cunoștințe de limba română;
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilități:

  • Cunoştințe legate de materiale, metode, instrumente utilizate în construirea sau repararea unor structuri cum ar fi şosele sau autostrăzi;
  • Urmărirea execuției lucrărilor pe şantier din punct de vedere al calității, cantității şi respectarea termenelor de execuție;
  • Prelucrarea, urmărirea şi verificarea costurilor pe proiect;
  • Elaborarea şi redactarea documentelor şi rapoartelor solicitate de superiorii ierarhici;
  • Gestionarea şi intreținerea informațiilor obtinuțe în desfăşurarea activității proprii, precum şi administrarea documentației;
  • Participă la verificarea calității lucrărilor la principalele faze de execuție stabilite prin normele, reglementările şi normativele tehnice şi semnează procesele verbale de atestare a calităţii;
  • Verifică respectarea utilizării în execuţie numai a produselor de construcții cu certificate de conformitate, declarații de conformitate sau agrementate tehnic;
  • Întreținerea relatiilor cu beneficiarii;
  • Deplasări în santierele companiei.

Beneficii:

  • Remunerație conform experienței şi cunostințelor - de la 1500 € la 2000 €;
  • Cazare şi masă;
  • Maşină în interes de serviciu;
  • Decontare transport aerian în Republica Moldova - o dată pe lună;
  • Suport în comunicarea cu autoritățile publice;
  • Posibilități de avansare în cariera profesională;
  • Integrare într-o echipă tanară şi dinamică.

Site: https://www.pragosa.pt/
E-mail: adina.petrescu@pragosa.ro
Telefon: +40730 607 958

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide