Hamal depozit

MobiCasa

27 septembrie 2024

MobiCasa angajeaza:

Mărim echipa și căutăm Hamal la depozit, care să ne ajute să încărcăm mobilă în microbus înainte de livrare și să mnținem ordinea în depozit.

MobiCasa este o companie care vinde mobilier exclusiv din lemn natural. Creștem rapid și activ, în ultimile 6 luni ne bucurăm de rezultate mari. Din acest motiv căutăm un hamal la depozit puternic, responsabil și priceput care să se integreze rapid și eficient la locul de muncă.

Pe postul de Hamal depozit vei fi responsabil de 4 obiective importante:

RESPONSABILITĂȚI:
Lucru în depozit MOBILĂ:

  • Pregătirea mobilei pentru transportarea în magazinele MOBICASA;
  • Descarcarea mărfii la import;
  • Încărcarea mobilei și pregătirea acesteia pentru livrare către clienți;
  • Menținerea ordinii în depozit.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

  • Responsabilitate;
  • Capacitate de muncă fizică;
  • Punctualitate;
  • Atârnare respectuoasă și serioasă față de companie;
  • Dorința de activa pe termen lung în companie.

Noi îți oferim:

  • Un mediu plăcut de lucru, suntem o echipă tânără plină de energie;
  • Salariu bun, în dependență de cât de bun în muncă ești TU (salariu fix + bonus de performanţă);
  • Echipamente și unelte necesare pentru desfășurarea muncii;
  • Posibilități de creștere în carieră, punem în evidență adevăratele talente;
  • Angajare oficială şi pachet social complet!

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai lucrat în domeniu și ai experiență;
  • Ai abilități de lucru manual;
  • Ești atent la detalii și ai capacitate de muncă precisă;
  • Ai permis de conducere categoria B;
  • Ești punctual, bine organizat, ai spirit de echipă, și ești foarte activ.

Dacă crezi că te vei descurca, atunci așteptăm CV-ul tău la adresa de email: partners.mobicasa@gmail.com.
Sau ne poți suna la numărul de telefon: 069134490.

E-mail: partners.mobicasa@gmail.com
Telefon: 069134490

Alte anunțuri publicate de această companie