Functionar depozit Optica

Rețeaua de farmacii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

Rețeaua de farmacii FELICIA vă așteaptă să ne cunoaștem și să faceți parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită. Să vă construiți o carieră într-un domeniu de perspectivă, o companie care vă oferă şansa de a vă dezvolta profesional şi personal.

CERINȚE:

  • Studii medii/superioare
  • Cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator
  • Cunoaşterea limbii română și rusă la nivel avansat
  • Capacitatea de organizare a fluxului de mărfuri

RESPONSABILITĂȚI:

  • Verificarea și aranjarea mărfurilor primite și eliberate;
  • Verificarea corespunderii cu actele însoțitoare a mărfurilor primite și eliberate;
  • Ținerea evidenței mărfurilor și a stocurilor;
  • Gestionarea eliberării mărfurilor.

OFERIM:

  • Salariu competitiv;
  • Pachet social complet;
  • Posibilitatea de creştere profesională;
  • Grafic de lucru: 9.00-18.00 L-V, str. Nicolae Milescu Spataru 36.

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la 068 944 990 sau expediați CV-ul la adresa electronică hr@felicia.md.

Vă aşteptăm cu drag!

E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 068 944 990

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide