Designer de mobilier

Angajăm:

Descrierea funcției
Căutăm Designer de Mobilier care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Lumi și să îmbunătățim performanța în vânzări.

Despre noi
Suntem compania Lumi, creatori de bucătării și mobilier la comandă. Punem accent pe calitatea și autenticitatea produselor noastre.
Suntem în continuă creștere, din acest motiv, avem deschis noul nostru showroom în cadrul căruia tindem să aducem la realitate visele clienților noștri.

Descrierea jobului

Pe postul de Designer de mobilier vei fi responsabil de 6 obiective importante:

  • Întâmpinarea și consultarea clienților;
  • Comunicarea clienților telefonic și prin mesaje;
  • Crearea proiectului pentru clienți;
  • Efectuarea prezentărilor de proiect către clienți;
  • Stabilirea ofertei optime de preț și calcularea costurilor de proiect;
  • Încheierea contractului de execuție cu clienții;
  • Urmărirea lucrării în producție și montaj;

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferirea unui salariu motivant: salariu fix + comision
  • Program de lucru: pe ture;
  • Locație: str. Petricani 15/1 (Centrul comercial Novum, cercul de la Petricani)
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z;

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai lucrat într-o funcție similară
  • Deții un portofoliu de lucrări în mobilă;
  • Ești pasionat de creație și design;
  • Ai cunoștințe în utilizarea programelor de design 2D-3D (3Ds Max, AutoCad);
  • Ești familiarizat și ai lucrat într-un CRM sistem și știi ce înseamnă follow-up în vânzări
  • Ai cunoștințe și înțelegi ce înseamnă o relație constantă cu un client
  • Ești motivat și orientat către realizarea obiectivelor și îndeplinirea targetului;
  • Ai abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu clienții și colegii;
  • Ai cunoștințe de MS Office.

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email lumi.md.office@gmail.com cu tema email „Vreau să lucrez la LUMI în calitate de Designer de Mobilier” sau puteți telefona direct la numărul de telefon 078122052.

Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.

E-mail: lumi.md.office@gmail.com
Telefon: 078122052

Alte anunțuri publicate de această companie