Controlor Calitate

Angajam:

Pregătire și experiență:

  • Cunoștințe în domeniul industriei alimentare prezintă un avantaj;
  • Abilitatea de a învăța ușor și de a implimenta cunoștințele acumulate în practică;
  • Abilități de lucru cu PC (Excel, MS Office, Outlook, Internet)
  • Cunoaşterea limbii engleze nivel mediu;
  • Cunoștinte în domeniul asigurarii calitatii HACCP, ISO 22000, FSSC 22000.

Responsabilități:

  • Verificarea calității materiei prime și a produselor finite prin teste specifice;
  • Identificarea abaterilor de la specificații tehnice ale fiecărui produs și raportarea acestora;
  • Participarea la identificarea, implementarea și actualizarea proceselor aferente sistemului de management al calității;
  • Participarea la evaluarea și soluționarea reclamațiilor;
  • Participarea la efectuarea auditurilor interne și de certificare.

Aptitudini și competențe:

  • Capacitatea de realizare la timp a atribuțiilor stabilite;
  • Abilitatea de a lucra eficient în echipă;
  • Persoana bine organizată și atentă la detalii;
  • Corectitudine, tenacitate, seriozitate;
  • Comunicativitate, spirit de inițiativă, perseverență.

Compania oferă:

  • Lucru într-un laborator dotat;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Pachet social complet;
  • Grafic de lucru full-time 8:00-17:00 (sîmbăta / duminica zile de odihnă);
  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă tînără și creativă;
  • Salariu motivant și oferit la timp.

Persoanele care corespund cerințelor date sunt rugate să expedieze CV-ul cu fotografie la adresa de email: aghinjul@puratos.com.

Alte anunțuri publicate de această companie