Content Manager (SMM), Chișinău

Partenerul nostru, o companie respectată în domeniul vânzărilor de automobile, este în căutarea unui profesionist pentru rolul de:

CONTENT MANAGER (SMM), CHIȘINĂU

Această poziție presupune un specialist unic în companie, care va colabora strâns cu agențiile și va avea oportunitatea de a contribui activ la dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing în cadrul companiei.

Principalele responsabilități vor fi:

  • Dezvoltarea strategiei de marketing și stabilirea obiectivelor;
  • Crearea de conținut creativ și atrăgător;
  • Redactarea textelor, postărilor pentru site și platformele de social media;
  • Montarea clipurilor video și crearea reels-urilor;
  • Elaborarea campaniilor publicitare captivante.

Cerințele noastre privind profilul:

  • Studii superioare în domeniul marketing-ului sau în domenii conexe.
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare.
  • Experiență în dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing.
  • Cunoștințe în marketing digital, rețele sociale și SEO.
  • Gândire critică și abordare creativă.
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și orientare către rezultate.

Beneficiile oferite de companie:

  • Angajare oficială, cu grafic de muncă full-time, Luni-Vineri, 09:00-18:00.
  • Nivelul salariului avantajos, de la 25.000 lei, în funcție de calificare și experiența candidatului. Întocmirea ofertelor personalizate pentru fiecare candidat.
  • Posibilitatea de a prezenta și implementa direct idei și sugestii în cadrul companiei.
  • Discounturi pentru cumpărarea automobilelor și serviciile oferite de companie.
  • Posibilitatea de a crește și de a te dezvolta într-un colectiv tânăr și ambițios.

Așteptăm cu drag CV-ul tău pe adresa: dopomoga.staffing@gmail.com, indicând denumirea poziției vacante atașând și un portofoliu cu lucrările efectuate.

Pentru informații suplimentare, nu ezitați să ne contactați la numărul de telefon: +373 78 7 08 500.

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
(+373) 787 08 500

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide